VITRÍNY - NÁSTĚNKY

 
82
21151822115

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

KOVOVÁ VITRÍNA ( protipožární - pro činžovní a panelové domy)

Uzamykatelné vitríny jsou určeny pro instalaci do panelových a činžovních domů. Kovové provedení zaručí protipožární odolnost a otěruvzdorné plexisklo tl. 3 mm dlouhou trvanlivost průhledu .

Záruka: 3 roky
Skladem

od 2 115 Kč
od 2 559,15 Kč včetně DPH
TEXTILNÍ NÁSTĚNKY - Al rám

Oblíbený nábytkový a pracovní doplněk různých interiérů. Nástěnka je zhotovená ze sendvičové konstrukce. Povrch závěsné tabule tvoří kvalitní textil (několik barevných provedení) a konstrukce zajišťuje jednoduché vpichování špendlíků. Rám je vyrobený z eloxovaného hliníku s bezpečnými zakulacenými plastovými rohy. Informační textilní nástěnky lze umístit horizontálně nebo vertikálně na stěnu. V balení montážní sada na stěnu.

Záruka: 2 roky
do 5-ti dnů

od 1 290 Kč
od 1 560,90 Kč včetně DPH
KORKOVÉ NÁSTĚNKY - Al rám

Funkční a praktický doplněk do domácího i pracovního prostředí. Korková nástěnka je vybavená povrchem z přírodního drceného korku, systém zpracování umožňuje jednoduché zapichování špendlíků, kostrukce sendvičová. Korkový korpus je zasazený v rámu z eloxovaného hliníku. Rohy rámu jsou zakončené bezpečnými zakulacenými plastovými koncovkami. Zavěšení na 2 pohyblivé pojezdy volně zakotvené v liště. V balení montážní materiál k upevnění na stěnu.

Záruka: 2 roky
do 5-ti dnů

od 1 250 Kč
od 1 512,50 Kč včetně DPH
 
SADA BAREVNÝCH ŠPENDLÍKŮ K NÁSTĚNKÁM - ( 100 ks)

Základní příslušenství korkové nebo textilní dělící stěny, nástěnky, paravánu, tabule. Praktické špendlíky pro přichycení dekorací, dokumentů, fotografií, suvenýrů, atd. Hlavička připínáčku z odolného barevného plastu. Snadno uchopitelné a vpichovatelné. Balení po 100 kusech.

Záruka: 2 roky
do 5-ti dnů

82 Kč
99,22 Kč včetně DPH

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.