oblouková stříška ECO ROBELIT 158 x 90 x 26

2 345 Kč 2 837,45 Kč včetně DPH
do 14 -ti dnů do 14 -ti dnů Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Elegantní  oblouková stříška ECO  je vyráběna v jednom rozměru 158 x 90 x 26  z hliníkových profilů lakovaných práškovou barvou ve dvou barevných variantách  , výplň z polykarbonátu  tl. 4,50 mm .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o jednoduchou  a elegantní samonosnou   stříšku určenou  k ochraně proti povětrnostním vlivům.
Je  vyrobena  z hliníkových profilů lakovana práškovou barvou ve dvou barevných variantách-viz varianty produktu.
Výplň tvoří deska z komůrkového polykarbonátu tl. 4,5mm. 

KE STŘÍŠCE SE NEDODÁVÁ BOČNÍ STĚNA

Pozn: se stříškou je dodávána základní montážní sada ,ale je nutno vždy posoudit zda je možné dodávaný kotvící materiál použít na daný typ zdiva. Toto si nechte vždy posoudit odbornou firmou. Stříšku je možné instalovat také na zateplenou fasádu ,ale je nutné dokoupit další spojovací materiál .Tento můžete koupit ve svém zámečnictví nebo u nás viz  sekce SPOJOVACÍ MATERIÁL KE STŘÍŠKÁM .  
 

 
PŘI VÝBĚRU A KONSTRUKCI STŘÍŠKY NÁM NEVÁHEJTE ZAVOLAT , POMŮŽEME VÁM JAK S VÝBĚREM TAK VÁM UPŘESNÍME KONEČNOU CENU, KTERÁ BUDE ODPOVÍDAT PŘESNĚ POŽADOVANÉ VELIKOSTI STŘÍŠKY .

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ KTERÉ VÁM JINDE NEŘEKNOU:
Jedná se o jednoduché stříšky určené k ochraně před povětrnostními vlivy. Stříšky nesnesou pády sněhu ze střech a  rovněž tak větší sněhové zatížení a v zimních měsících je nutno sníh ze střech pravidelně odmetat. Pakliže chcete pro svůj objekt opravdu zátěžovou stříšku podívejte se na naše stříšky  systém MODULAR Plus nebo MODULAR Extra .

Stříšky vyrábíme a prodáváme již 20 let a za tu dobu jsme nasbírali opravdu mnoho zkušeností s těmito produkty  a jsme Vám schopni opravdu kvalitně a hlavně  pravdivě poradit  s  výběrem a říci Vám vše o výrobku, který jste si vybrali. Dovolujeme si tvrdit , že v tomto oboru jsme jednička na trhu .
  

Doplňkové parametry

Kategorie: VCHODOVÉ STŘÍŠKY
Záruka: 2 roky