bočnice ( levo-pravá) k NEREZ stříškám ROBELIT

6 626 Kč 6 366 Kč 6 366 Kč 6 366 Kč od 6 366 Kč 8 017,46 Kč včetně DPH 7 702,86 Kč včetně DPH 7 702,86 Kč včetně DPH 7 702,86 Kč včetně DPH od 7 702,86 Kč včetně DPH
do 14 -ti dnů do 30-ti dnů do 30-ti dnů do 30-ti dnů Zvolte variantu
barva krytiny
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Bočnice k nerezovým stříškám dodávané ve 4 barevných  variantách . Bočnice jsou univerzální a můžou být připojeny z obou stran stříšky .

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOČNICE K NEREZ STŘÍŠKÁM JSOU UNIVERZÁLNÍ  NA LEVOU I PRAVOU STRANU STŘÍŠKY 

Výplň tvoří deska z  akrylátu tl. 4 mm 
BOČNICE JSOU DODÁVÁNY   VE 4  BAREVNÝCH VARIANTÁCH- viz varianty produktu  

Pozn: s bočnicí  je dodávána základní montážní sada ,ale je nutno vždy posoudit zda je možné dodávaný kotvící materiál použít na daný typ zdiva. Toto si nechte vždy posoudit odbornou firmou. Stříšku je možné instalovat také na zateplenou fasádu ,ale je nutné dokoupit další spojovací materiál .Tento můžete koupit ve svém zámečnictví nebo u nás viz  sekce SPOJOVACÍ MATERIÁL KE STŘÍŠKÁM .   

Pokyny pro údržbu:
Veškeré elementy z nerezové oceli jsou vyrobené z V2A, a jejich povrch je leštěný jemným brusným papírem (velikost zrna 240).

POZOR!  V určitých podmínkách  „nerezová ušlechtilá ocel” může korodovat, pokud její povrch bude vystaven působení účinků podporujících korozi:

  • extrémně vysoká vlhkost vzduchu s obsahem soli (u moře);
  • velmi znečistěný vzduch v průmyslových oblastech anebo poblíž rušné ulice (kyselé deště);
  • kontakt s chlorovanou vodou (plovárny);
  • používání nástrojů které byly dříve používány pro obrábění oceli;
  • styk se stavební chémii;
  • nebezpečné můžou být také voda obsahující sůl a cementový prach, které se dostanou (kupř. s dešťovou vodou) na elementy konstrukce a usadí se na jejich povrchu.

 
PŘI VÝBĚRU A KONSTRUKCI STŘÍŠKY  NEBO BOČNICE NÁM NEVÁHEJTE ZAVOLAT , POMŮŽEME VÁM JAK S VÝBĚREM TAK VÁM UPŘESNÍME KONEČNOU CENU, KTERÁ BUDE ODPOVÍDAT PŘESNĚ POŽADOVANÉ VELIKOSTI STŘÍŠKY .
 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ KTERÉ VÁM JINDE NEŘEKNOU:
Jedná se o jednoduché stříšky určené k ochraně před povětrnostními vlivy. Stříšky nesnesou pády sněhu ze střech a  rovněž tak větší sněhové zatížení a v zimních měsících je nutno sníh ze střech pravidelně odmetat. Pakliže chcete pro svůj objekt opravdu zátěžovou stříšku podívejte se na naše stříšky  systém MODULAR Plus nebo MODULAR Extra .

Stříšky vyrábíme a prodáváme již 20 let a za tu dobu jsme nasbírali opravdu mnoho zkušeností s těmito produkty  a jsme Vám schopni opravdu kvalitně a hlavně  pravdivě poradit  s  výběrem a říci Vám vše o výrobku, který jste si vybrali. Dovolujeme si tvrdit , že v tomto oboru jsme jednička na trhu .