bočnice (levo -pravá) k obloukové stříšce ROBELIT RETRO

2 136 Kč 2 662 Kč 2 136 Kč 2 662 Kč od 2 136 Kč 2 584,56 Kč včetně DPH 3 221,02 Kč včetně DPH 2 584,56 Kč včetně DPH 3 221,02 Kč včetně DPH od 2 584,56 Kč včetně DPH
do 14 -ti dnů do 14 -ti dnů do 14 -ti dnů do 14 -ti dnů Zvolte variantu
Barva
rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Bočnice k obloukové stříšce ROBELI RETRO  dodávané ve dvou  rozměrech a dvou barevných variantách . Bočnice jsou univerzální a můžou být připojeny z obou stran stříšky .

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOČNICE JSOU UNIVERZÁLNÍ  NA LEVOU I PRAVOU STRANU STŘÍŠKY (přehazují se pouze úchyty )

 Výplň tvoří deska z komůrkového polykarbonátu tl. 4,5mm. 

BIČNICE JSOU DODÁVÁNY VE DVOU   ROZMĚRECH A DVOU BAREVNÝCH  VARIANTÁCH-viz varianty produktu 
(při objednávání je nutno vybrat bočnici pro správnou hloubku stříšky ktrou jste objednali-viz varianty produktu) 

Pozn: s bočnicí  je dodávána základní montážní sada ,ale je nutno vždy posoudit zda je možné dodávaný kotvící materiál použít na daný typ zdiva. Toto si nechte vždy posoudit odbornou firmou. Stříšku je možné instalovat také na zateplenou fasádu ,ale je nutné dokoupit další spojovací materiál .Tento můžete koupit ve svém zámečnictví nebo u nás viz  sekce SPOJOVACÍ MATERIÁL KE STŘÍŠKÁM .  
 

 
PŘI VÝBĚRU A KONSTRUKCI STŘÍŠKY  NEBO BOČNICE NÁM NEVÁHEJTE ZAVOLAT , POMŮŽEME VÁM JAK S VÝBĚREM TAK VÁM UPŘESNÍME KONEČNOU CENU, KTERÁ BUDE ODPOVÍDAT PŘESNĚ POŽADOVANÉ VELIKOSTI STŘÍŠKY .

DODACÍ LHŮTA STŘÍŠKY JE CCA. 14 DNŮ OD OBJEDNÁNÍ.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ KTERÉ VÁM JINDE NEŘEKNOU:
Jedná se o jednoduché stříšky určené k ochraně před povětrnostními vlivy. Stříšky nesnesou pády sněhu ze střech a  rovněž tak větší sněhové zatížení a v zimních měsících je nutno sníh ze střech pravidelně odmetat. Pakliže chcete pro svůj objekt opravdu zátěžovou stříšku podívejte se na naše stříšky  systém MODULAR Plus nebo MODULAR Extra .

Stříšky vyrábíme a prodáváme již 20 let a za tu dobu jsme nasbírali opravdu mnoho zkušeností s těmito produkty  a jsme Vám schopni opravdu kvalitně a hlavně  pravdivě poradit  s  výběrem a říci Vám vše o výrobku, který jste si vybrali. Dovolujeme si tvrdit , že v tomto oboru jsme jednička na trhu .

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VCHODOVÉ STŘÍŠKY
Záruka: 2 roky