rozšiřovací(prodlužovací) modul pro stříšku MODULO KLASIK

1 334 Kč 1 334 Kč 1 814 Kč 1 814 Kč od 1 334 Kč 1 614,14 Kč včetně DPH 1 614,14 Kč včetně DPH 2 194,94 Kč včetně DPH 2 194,94 Kč včetně DPH od 1 614,14 Kč včetně DPH
do 5-ti dnů do 5-ti dnů do 5-ti dnů do 5-ti dnů Zvolte variantu
prodloužení ke stříšce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Prodloužení vchodové stříšky Modulo nad vchodové dveře je vyrobeno z kvalitního dutinkového polykarbonátu Lexan Dual Box o síle 4 mm nebo 6 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodloužení vchodové stříšky Modulo nad vchodové dveře je vyrobeno z kvalitního dutinkového polykarbonátu Lexan Dual Box o síle 4 mm nebo 6 mm. Příslušný prodlužovací modul ke stříšce vyberete ve veriantách produktu . Zakončovací lišty jsou vyrobené z eloxovaného hliníku a konzole z pevnostního kopolymeru stříbrné barvy. Součástí dodávky jsou hmoždinky, šrouby a krytky. Balení obsahuje pouze jednu konzoli. Z těchto komponent lze vytvořit lineární přístřešek přesně na míru objektu zkrácením poslední výplně na požadovaný rozměr.

Vchodové stříšky Modulo jsou kvalitním evropským výrobkem vyznačující se dlouhou životností a vysokou odolností proti krupobití. Velmi snadná montáž stříšky ideálně ve dvou lidech. Pro montáž je zapotřebí pouze kladivo, klíč č. 13 a pro přichycení ke zdi příklepová vrtačka pro vyvrtání otvoru do zdi. Vhodné použití stříšek pro zastřešení vchodů, teras, výloh obchodů, balkonů a lodžií.

Upozornění: Prodloužení obsahuje pouze jednu konzoli. 

  • Atraktivní vzhled
  • Odolné proti dešti a krupobití
  • Velmi snadná montáž
  • Transparentní výplň
  • Libovolná šíře přístřešku (modulárnost)

MONTÁŽNÍ MATERIÁL KE VŠEM STŘÍŠKÁM JE MOŽNOU ZAKOUPIT V SEKCI ,, MONTÁŽNÍ MATERIÁL KE STŘÍŠKÁM"

Doplňkové parametry

Kategorie: vchodové stříšky MODULO
Záruka: 2 roky